Společnost Lear Corporation drží 147. místo na žebříčku Fortune 500 s produkty světové třídy navrženými, konstruovanými a vyrobenými různorodým týmem talentovaných zaměstnanců. Jako přední dodavatel automobilových sedadel a elektrotechniky slouží společnost Lear svým zákazníkům v globálním měřítku při zachování individuálního přístupu. Společnost Lear Corporation sídlí v Southfieldu ve státě Michigan a celosvětově působí na 261 lokalitách ve 39 zemích s přibližně 169 000 zaměstnanců. Lear je obchodován pod symbolem [LEA] na newyorské burze.

Vývojový Konstruktér v automotive (Brno)

Jste zapálený do vývoje v oblasti automotive a týmová spolupráce je pro Vás samozřejmostí? Máte chuť podílet se na plnohodnotných zakázkách od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů? Rádi by jste byli součástí zajímavých projektů pro světové automobilky jako Ford, Volvo nebo BMW?? Jestliže ano potom vám můžeme nabídnout tuto skvělou příležitost.

Náplň práce

  • Návrh a konstrukce plastových komponent pro automotive (pojistkové skříně, konektory, terminály, atd.)
  • Samostatný vývoj konstrukce svěřeného produktu.
  • Komunikace (s projektovým týmem, s konstruktéry, s výrobním závodem, se zákazníkem).
  • Administrativní činnosti (vytváření kusovníků, práce s technickými db, prezentace).
  • Podpora zbytku firmy v nabídkové fázi a při zavádění produktu do výroby.
  • Trvalým cílem je také vzdělávat a rozvíjet sebe i ostatní kolegy.

Nabízíme

  • Možnost získání zkušeností s automotive procesy.
  • Odborné vzdělávání.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Moderní pracovní prostředí.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Pohodový a otevřený kolektiv.
  • Zázemí velké nadnárodní společnosti a možnost růstu.
  • Stravenky, flexipassy a zvýhodněný mobilní tarif.
  • Dokážeme ocenit a odměnit každou snahu, podporujeme kreativní a inovativní přístup.

Požadujeme

  • Znalost práce v některém z 3D konstrukčních SW (Catia je výhodou) a zkušenost s tvorbou výrobní dokumentace.
  • Povědomí o termínech jako D-FMEA a APQP.
  • Znalost výrobních technologií „injection moulding“ a „stamping“.
  • Komunikativní angličtinu.
  • Odborné vzdělání příp. adekvátní praxi:
  • VŠ – strojního zaměření
  • ŘP
  • Kreativního konstruktéra s dobrou představivostí, komplexním uvažováním a smyslem pro detail.
  • Zodpovědného, samostatného a pečlivého člověka.
  • Férového kolegu se smyslem pro humor, který oplývá nejen zdravou sebejistotou, ale i dostatečnou sebereflexí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Holandská 879/4, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Lear Corporation Czech Republic s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tomáš Sochor
Holandská 10
639 00  Brno
Česká republika