Společnost Lear Corporation byla založena v roce 1917 a nyní sídlí v Southfieldu ve státě Michigan, USA. Lear je jedním z předních světových dodavatelů automobilových sedadlových systémů (Seating) a elektrických distribučních systémů (E-systems). Naše společnost dodává své produkty významným světovým automobilkám a dodává svá řešení do více než 400 modelů automobilů. Prvotřídní výrobky ve společnosti Lear navrhuje, vyvíjí a vyrábí různorodý tým. Lear zaměstnává přes 161 000 zaměstnanců v 261 lokalitách v 39 zemích po celém světě.

Vývojové centrum v Brně bylo založeno v roce 2017. Činnost tohoto centra je zaměřena na vývoj pojistkových skříní, terminálů, konektorů a dalších součástek do kabelových svazků v automobilech. V současné době zde pracuje 30 zaměstnanců, přičemž většinu tvoří Produktoví konstruktéři. Další část zaměstnanců jsou Program manažeři a zástupci z obchodního a finančního oddělení. Vývojové centrum nabízí kompletní služby při vývoji a implementci výrobků do výroby. Projekty se zde realizují od prvotního návrhu výrobků na základě požadavků zákazníka, přes tvorbu výkresové dokumentace, simulace, analýzy kvality, testování prototypů a následné předání do sériové výroby.

Trainee v oddělení produktového designu

Jste zapálený do vývoje v oblasti automotive a týmová spolupráce je pro Vás samozřejmostí? Máte chuť podílet se na plnohodnotných zakázkách od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů? Rádi by jste byli součástí zajímavých projektů pro světové automobilky jako Volvo, Jaguar nebo BMW? Jestliže ano, potom vám můžeme nabídnout tuto skvělou příležitost pro naše nově vznikající vývojové centrum v Brně.

Popis pracovní pozice:

• Seznámení se s procesy a chodem společnosti
• Poznání specifik automobilového průmyslu
• Tvorba dílů do knihovny produktů v Catia
• Tvorba uživatelských manuálů a aktualizace norem
• Podpora produktového oddělení v dalších dílčích úkolech při vývoji a návrhu výrobků

Požadavky:

• Student VŠ technického/strojního zaměření
• Zkušenost s modelováním v Catia nebo jiným CAD software
• Dobrá znalost práce na počítači
• Znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
• Znalost a zkušenost s vývojem výrobků výhodou

Nabízíme:

• Flexibilní práci max. na 2 dny v týdnu
• Možnost dlouhodobé spolupráce i po ukončení studia
• Zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti
• Dynamické a moderní prostředí s mnoha příležitostmi pro rozvoj

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Holandská 879/4, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Občerstvení na pracovišti, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Lear Corporation Czech Republic s.r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Pauříková