Společnost Lear Corporation drží 147. místo na žebříčku Fortune 500 s produkty světové třídy navrženými, konstruovanými a vyrobenými různorodým týmem talentovaných zaměstnanců. Jako přední dodavatel automobilových sedadel a elektrotechniky slouží společnost Lear svým zákazníkům v globálním měřítku při zachování individuálního přístupu. Společnost Lear Corporation sídlí v Southfieldu ve státě Michigan a celosvětově působí na 261 lokalitách ve 39 zemích s přibližně 169 000 zaměstnanců. Lear je obchodován pod symbolem [LEA] na newyorské burze.

Senior Testovací Inženýr - Automotive

Do naší nově vznikající testovací laboratoře v Brně zaměřené na vývoj konektorů a pojistkových skříní do automotive hledáne zkušeného kolegu, který bude mít na starost primárně plánování, koordinaci, implementaci, analýzu laboratorních testů a vyšetřování možných závad na materiálech.

Náplň práce:

- Účast na hodnocení požadavků zákazníků a podpora / poradenství konstrukčnímu oddělení při vývoji produktů
- Tvorba testovacích plánů s ohledem na zákaznické požadavky a kapacitu zařízení
- Koordinace testů během vývoje v rámci projektů
- Prezentace výsledků testů při vývoji produktů
- Příprava vzorků a testovacích zařízení pro testování a provádění testů
- Tvorba laboratorních zpráv s výsledky testů
- Provádění výzkumu na konkrétní laboratorní témata
- Podpora konstruktérů při vyhodnocování odchylek a rizika
- Účast na FMEA a při vyhodnocování výsledků validačních testů
- Výběr vhodných testovacích zařízení
- Monitorování a kontrola odhadovaných nákladů
- Organizace a sledování kalibrace testovacích zařízení
- Podpora při výběru a instalaci nových testovacích zařízení

Požadavky:

- Vzdělání technického směru
- Zkušenosti na obdobné pozici v testovací laboratoři
- Znalosti materiálů, technologie výroby v oblasti plastů a zpracování kovů
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Velmi dobrá znalost aplikací MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
- Velmi dobré analytické dovednosti
- Komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na dojíždění
- Práce na velmi zajímavých projektech pro Volvo, Ford, BMW a jiné
- Osobní a profesní růst v rámci stabilní nadnárodní společnosti
- Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní akce, atd.)
- Nadstandartní finanční ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Lear Corporation Czech Republic s.r.o.

Kontakt

Tomáš Sochor
Holandská 10
639 00  Brno
Česká republika