Výrobní závod v Kolíně byl založen v roce 2004 a během této doby se stal stabilním závodem naší společnosti se schopností pružně reagovat na potřeby svých zákazníků.

Hlavní činností závodu je montáž autosedaček pro zákazníky Toyota a Stellantis. Výhodou kolínského závodu je jeho přímé navázání na produkci sousedícího závodu Toyota, pro který dodává sedačky do typicky městských kompaktních vozů.

Jedinečností kolínského závodu je jeho řízení skladových zásob. Je zde zaveden tzv. koncept WOW, tedy „Sklad na kolech“, který výrazně přispívá ke zvyšování efektivity závodu. Další zajímavostí jsou automatická strojní zařízení, která také výrazně podporují efektivitu výroby.

Závod v Kolíně je jediným evropským závodem, který skladuje, kompletuje a dodává náhradní díly do veškerých typů sedaček vyrobených naší společností pro zákazníka Stellantis.

V současné době zde pracuje téměř 270 zaměstnanců na výrobních, ale i nevýrobních pozicích.

Volné pracovní pozice v Kolíně

Příležitosti pro studenty

Jsi studentem vysoké školy a zajímá tě práce v automobilovém průmyslu?

Společnost Lear Corporation Czech s.r.o. jako zaměstnavatel nabízí každodenní příležitost učit se novým věcem, pracovat v zázemí nadnárodní společnosti.

Nabízíme Vám zajímavou, zodpovědnou a samostatnou práci, ve které můžete využít Vaše znalosti a zkušenosti, dokážeme ocenit každou snahu, podporujeme kreativní a inovativní přístup.

Hledáme studenty do oddělení kvality, logistiky, engineeringu, financí, výroby a personálního oddělení.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci s finanční odměnou a dalšími benefity.

Making every drive better
Nastavení cookies